+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Гренні-Сміт

Складається з 15 еустом

Здається, що ви тримаєте в руках ніжне хмара або ледве уловимий серпанок. А якщо придивитися, то перед вами букет з 15 прекрасних білосніжних еустом. Самі квіти мають жіночий символізм, тому дану композицію краще презентувати представницям прекрасної половини населення, щоб виявити і підкреслити їх красу і чарівність. Букет виділить також особливе ставлення до одержувача, коли не вистачає слів, щоб висловити дані почуття вголос.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Гренні-Сміт

  • 1292 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Гренні-Сміт

Гренні-Сміт

Складається з 15 еустомЗдається, що ви тримаєте в руках ніжне хмара або ледве уловимий серпанок. А якщо придивитися, то перед вами букет з 15 прекрасних білосніжних еустом. Самі квіти мають жіночий символізм, тому дану композицію краще презентувати представницям прекрасної половини населення, щоб виявити і підкреслити їх красу і чарівність. Букет виділить також особливе ставлення до одержувача, коли не вистачає слів, щоб висловити дані почуття вголос...

1292 грн