+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Мій Світ

Букет складається з 15 тюльпанів 30 см

Якщо її улюбленими квітами є тюльпани, то цей букет напевно принесе їй багато позитивних емоцій. Ця композиція представлена 15-ма тюльпанами фіолетового кольору, стебла яких перев'язані красивою стрічкою в тон до бутона. Букет «Мій Світ» можна дарувати на свято або просто ввечері після роботи, на день Народження або 8 березня. Це універсальний варіант для будь-якого приводу!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Мій Світ

  • 792 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Мій Світ

Мій Світ

Букет складається з 15 тюльпанів 30 смЯкщо її улюбленими квітами є тюльпани, то цей букет напевно принесе їй багато позитивних емоцій. Ця композиція представлена 15-ма тюльпанами фіолетового кольору, стебла яких перев'язані красивою стрічкою в тон до бутона. Букет «Мій Світ» можна дарувати на свято або просто ввечері після роботи, на день Народження або 8 березня. Це універсальний варіант для будь-якого приводу!..

792 грн