+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Бачата

До складу входять: 3 хризантеми, 5 гербер, гілочки салату.

Яскравий і акуратний букет гербер і хризантем – незвичайний подарунок, який не залишить байдужою жодну представницю прекрасної статі.

«Бачата» – це презент, надихає своєю свіжістю і легкістю. Весняну пісню можна подарувати на 8 Березня, 9 Травня чи на Великдень. Квіти стануть відмінним подарунком для коханої, вдалим знаком уваги й поваги. Їх також доречно подарувати на честь професійних, особистих або спортивних досягнень близької або просто знайомого людини.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Бачата

  • 350 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Бачата

Бачата

До складу входять: 3 хризантеми, 5 гербер, гілочки салату.Яскравий і акуратний букет гербер і хризантем – незвичайний подарунок, який не залишить байдужою жодну представницю прекрасної статі. «Бачата» – це презент, надихає своєю свіжістю і легкістю. Весняну пісню можна подарувати на 8 Березня, 9 Травня чи на Великдень. Квіти стануть відмінним подарунком для коханої, вдалим знаком уваги й поваги. Їх також доречно подарувати на честь професійних, особистих або спортивних досягнень близької або просто знайомого людини...

350 грн