+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Інфініті
Букет складається з 21 троянди 60 см

«Інфініті» - це бачення, мрія, яка є у кожної людини, незалежно від статі і віку. Але такий букет більше поєднується з жіночою натурою, витонченою і ніжною. Тому дарувати подібні квіти краще на 8 березня, день народження, на весілля чи перший навчальний день жінці, яку ви поважаєте і якої симпатизуєте. Композиція складається з 21 троянди «Аква», представленої в яскраво-рожевому кольорі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Інфініті

  • 750 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Інфініті

Інфініті

Букет складається з 21 троянди 60 см«Інфініті» - це бачення, мрія, яка є у кожної людини, незалежно від статі і віку. Але такий букет більше поєднується з жіночою натурою, витонченою і ніжною. Тому дарувати подібні квіти краще на 8 березня, день народження, на весілля чи перший навчальний день жінці, яку ви поважаєте і якої симпатизуєте. Композиція складається з 21 троянди «Аква», представленої в яскраво-рожевому кольорі...

750 грн