+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Мелодія

Композиція складається з 15 кущових троянд

Цей букет складається виключно з рожевих квітів, і тому виглядає особливо чарівно в руках жінки або юної студентки. Подарувати пісню «Мелодія» можна в день заручин або весілля, випускний або інше торжество в навчальному закладі. Вона складається з п'ятнадцяти кущових рожевих троянд у капелюшної коробки розміром 20х25 див.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Мелодія

  • 750 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Мелодія

Мелодія

Композиція складається з 15 кущових трояндЦей букет складається виключно з рожевих квітів, і тому виглядає особливо чарівно в руках жінки або юної студентки. Подарувати пісню «Мелодія» можна в день заручин або весілля, випускний або інше торжество в навчальному закладі. Вона складається з п'ятнадцяти кущових рожевих троянд у капелюшної коробки розміром 20х25 див...

750 грн