+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Цариця
Букет складається з 3 лілій, 3 гербер, 3 гвоздик, 3 троянд, гіпсофіли, аспідістри, салату, гіперікума і рускуса
В душі кожної дівчини або жінки живе богиня. Вона може нагадувати царицю Олімпу Геру, яка буде боротися за своє жіноче щастя з останніх сил. Або походити на мудру і працьовиту людину Афіну або незалежну Артеміду. Ніжна і чуттєва Афродіта безсумнівно виявляє себе в кожній представниці прекрасної статі також, як і Гестія-богиня домашнього вогнища і Деметра, богиня-мати. Неможливо описати всі жіночі межі, адже у кожної з них вони індивідуальні.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Цариця

  • 650 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Цариця

Цариця

Букет складається з 3 лілій, 3 гербер, 3 гвоздик, 3 троянд, гіпсофіли, аспідістри, салату, гіперікума і рускусаВ душі кожної дівчини або жінки живе богиня. Вона може нагадувати царицю Олімпу Геру, яка буде боротися за своє жіноче щастя з останніх сил. Або походити на мудру і працьовиту людину Афіну або незалежну Артеміду. Ніжна і чуттєва Афродіта безсумнівно виявляє себе в кожній представниці прекрасної статі також, як і Гестія-богиня домашнього вогнища і Деметра, богиня-мати. Неможливо описати всі жіночі межі, адже у кожної з них вони індивідуальні...

650 грн