+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Ламбада
Букет складається з 5 лілій, 5 гербер, 5 сафарі, 7 троянд, 5 гвоздик, евкаліпта, питоспорума, рускуса, салату, еустоми та зелені.

Вперше запальний танець ламбада побачила Бразилія, імена вона є батьківщиною підстави цього стилю. Але звідти цей танець довго не міг перейти кордони інших країн, адже його вважали забороненим і мають багато відвертих рухів. Однак, якщо розібратися в цьому з самого початку, можна сміливо заявити, що ламбада – це танець закоханих, а для них заборон не існує.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ламбада

  • 1958 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Ламбада

Ламбада

Букет складається з 5 лілій, 5 гербер, 5 сафарі, 7 троянд, 5 гвоздик, евкаліпта, питоспорума, рускуса, салату, еустоми та зелені.Вперше запальний танець ламбада побачила Бразилія, імена вона є батьківщиною підстави цього стилю. Але звідти цей танець довго не міг перейти кордони інших країн, адже його вважали забороненим і мають багато відвертих рухів. Однак, якщо розібратися в цьому з самого початку, можна сміливо заявити, що ламбада – це танець закоханих, а для них заборон не існує...

1958 грн