+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


Букет з жовто-помаранчевих троянд - це прекрасний подарунок винуватцеві торжества, щоб привітати і висловити гордість за досягнуте, висловити своє визнання і захоплення. З іншого боку, такий букет допоможе висловити найкращі побажання і, навіть, гарячі почуття.


Склад:


Роза кущова - 60 шт

Роза одноголового (Еквадор) - 41шт

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Золоте століття

  • 3850 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Золоте століття

Золоте століття

Букет з жовто-помаранчевих троянд - це прекрасний подарунок винуватцеві торжества, щоб привітати і висловити гордість за досягнуте, висловити своє визнання і захоплення. З іншого боку, такий букет допоможе висловити найкращі побажання і, навіть, гарячі почуття.Склад:Роза кущова - 60 штРоза одноголового (Еквадор) - 41шт..

3850 грн