+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Ансамбль Любові


Букет складається з 2 орхідей, 2 троянд, 1 гербери, 2 рускусов, 1 папороті, 1 гіпсофіли, робелини

Троянди, рускусы і орхідеї в цьому букеті представлені в парі не просто так. Ця композиція – справжній символ любові, всепоглинаючої, трепетною і неосяжної. Бордові троянди і білі орхідеї доповнені червоної герберою, папороттю та гіпсофілою. Квіти в букеті «Ансамбль Любові» виглядають дуже красиво на тлі соковитих зелених листя. Відмінний варіант для визнання в любові або просто в підтвердження прихильності.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ансамбль Любові

  • 300 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Ансамбль Любові

Ансамбль Любові

Букет складається з 2 орхідей, 2 троянд, 1 гербери, 2 рускусов, 1 папороті, 1 гіпсофіли, робелиниТроянди, рускусы і орхідеї в цьому букеті представлені в парі не просто так. Ця композиція – справжній символ любові, всепоглинаючої, трепетною і неосяжної. Бордові троянди і білі орхідеї доповнені червоної герберою, папороттю та гіпсофілою. Квіти в букеті «Ансамбль Любові» виглядають дуже красиво на тлі соковитих зелених листя. Відмінний варіант для визнання в любові або просто в підтвердження прихильності...

300 грн