+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Тріумф
Композиція «Тріумф» підійде для жінки у віці. 15 троянд в коробочці 10*15 см оцінить улюблена тітка, бабуся або свекруха, яка святкує день народження. Колега, яка потрапила до лікарні, оцінить жест вашої уваги, якщо ви презентуєте їй композицію з побажаннями швидкого одужання. Сусідка, яка вийшла на пенсію, зрадіє квітам і стане більш привітною.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Тріумф

  • 1083 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Тріумф

Тріумф

Композиція «Тріумф» підійде для жінки у віці. 15 троянд в коробочці 10*15 см оцінить улюблена тітка, бабуся або свекруха, яка святкує день народження. Колега, яка потрапила до лікарні, оцінить жест вашої уваги, якщо ви презентуєте їй композицію з побажаннями швидкого одужання. Сусідка, яка вийшла на пенсію, зрадіє квітам і стане більш привітною...

1083 грн