+38 063 881 80 80
+38 068 881 80 80

Цілодобова доставка квітів по Львову та області


  • Валькірія

Яскрава  квіткова композиція підійде для активної, життєрадісної представниці прекрасної статі. Кожна квітка в ній розкриває свою красоту. Букет «Валькірія» складається з 9 різнобарвних гортензій, доповнених декоративною зеленню. Наші флористи продумують поєднання відтінків таким чином, щоб створити гармонію. Якщо ви хочете здивувати близьку людину, але зробити це делікатно,  вибирайте саме цю композицію.

будь Ласка, уточнюйте наявність у оператора.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Валькірія

  • 2250 грн

До цього товару також купляють

Постійні знижки!

Для наших покупців діє накопичувальна система знижок. Постійну знижку 3%, яка діє вже на перше замовлення, Ви отримуєте відразу, після реєстрації на сайті. Далі знижка розраховується системою і залежить від загальної суми всіх покупок, зроблених в інтернет-магазині "Острів квітів". Система знижок діє для зареєстрованих користувачів. 

Знижка - Сума покупки

  • 3% Одразу, після реєстрації
  • 5% від 5 000 грн
  • 7% від 15 000 грн
  • 10% від 30 000 грн

Увага!

У зв'язку з сезонністю деяких видів рослин і квітів вони можуть бути замінені на рівноцінні із збереженням колірної гами, вартості і загального виду букета.

Ви вже проглядали

Валькірія

Валькірія

Яскрава  квіткова композиція підійде для активної, життєрадісної представниці прекрасної статі. Кожна квітка в ній розкриває свою красоту. Букет «Валькірія» складається з 9 різнобарвних гортензій, доповнених декоративною зеленню. Наші флористи продумують поєднання відтінків таким чином, щоб створити гармонію. Якщо ви хочете здивувати близьку людину, але зробити це делікатно,  вибирайте саме цю композицію.будь Ласка, уточнюйте наявність у оператора...

2250 грн